Girişlerde E Posta Yerine Kullanıcı Adı Kullanabilme

Değerli BiHosting Müşterileri, Artık Müşteri Paneli girişlerinde e posta adresi yerine herhangi bir kullanıcı adı kullanabilirsiniz. Üstelik harf ya da rakam sınırı yok. Kullanıcı adı belirlemek için hemen Kullanıcı Bilgilerimi Düzenle ilerleyin. Not : Şifre sıfırlamada kullanıcı adı kullanılamaz. Destek Ekibi  Devamını Oku »

12.05.2020
Para Birimi Değişikliği

Değerli BiHosting Müşterileri,

Stabil olmayan kur nedeniyle para birimini dolar olarak değiştirdiğimizi bildirmek isteriz. Döviz her ne olursa olsun dolar cinsinden fiyatlarımız yıl sonuna kadar değişmeyecektir.

Destek Ekibi 

09.05.2020
Saldırı Korumasında Değişiklikler

Değerli BiHosting Müşterileri, Artık saldırı koruması ücretsiz olarak sağlanmayacaktır. Kurumsal kimliğimiz gereği hosting ve sanal sunucularımızın ihtiyacı olan Layer 3,4 ve 7 koruması ücretsiz olarak sağlanmaya devam edecektir. Ancak kişisel uygulama ve yazılımlara ya da çeşitli oyun yazılımlara gelen flood ( Dos / ... Devamını Oku »

05.05.2020
Planlı Bakım Çalışması

Değerli BiHosting Müşterileri,

Alt yapı genişletme çalışması nedeniyle 01.05.2020 ( perşembeyi cumaya bağlayan gece ) 03.00 - 05.00 saatleri arası erişimlerde yer yer kopmalar yaşanabilir.

Destek Ekibi 

 

29.04.2020